skip to Main Content
+32(0)474 689 460 info@vredeswakeslangemark.be
Datum/Tijd Evenement
03/11/2018
17:00 - 19:00
01. Lidewij Nuitten
Filip en Sien Igodt-Derdaele, Madonna
03/11/2018
17:00 - 19:00
02. Reginald Moreels
Philip en Lieve Van Eecke – Van Oost, Langemark
03/11/2018
17:00 - 19:00
03. Caro Bridts
Ignace en Beat Thoma – Bentein, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
04. Abdulazez Dukhan
Kris en Mieke Ameye-Deraedt, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
05. Manu Van Hecke
Herman en Rita Parret-Vaneeckhoutte, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
06. Veerle Dejaeghere
Bernard en An Cools-Verhalle, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
07. Hans Claus
Johan en Dorine Osaer-Lachat, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 18:30
08. Mohammed Mansouri
Geert en Leen Storme-Verlet, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
09. Jongeren in vredesdienst
Isabel Lambert, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
10. Bewoners van de leefgemeenschap De Ark
Marijn en Stephanie Vandenberghe-Vantomme, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
11. Dorothy Oger
Luc en Nadine Vangheluwe-Vanysacker, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
12. Danny Ronaldo
Marc en Hilde De Nys-Beyls, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
13. Steef Coorevits
Woonzorgcentrum De Boomgaard, Langemark
03/11/2018
17:00 - 19:00
14. Fons Vandormael
Hendrik en Nele Spriet-Decroubele, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
15. Hanne Lavens
Asielcentrum Fedasil, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
16. Willibrord Denaux
Henk en Marleen Waegebaert-Soete, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
17. Hilde Deseyn
Michel en Iris Vanrapenbusch-Vanneste, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
18. Geertrui Verdonck
Frank en Mieke Baccarne-Dekncok, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
19. Jef Devisscher
Dominik en Greet decock-Gaeremynck, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
20. Bleri Lleshi
Stefaan en Greet Noyez-Desimpelaere, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
21. Jos Verbist
Kristof en Ellen Francois-Vanslambrouck, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
22. Hans Vanwynsberghe
Eddy en Sylvie Vanacker-Vanhoucke, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
23. Yassin El Attar
Robert en Mia Huyghe-Missinne, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
24. Eddy Van Tilt
Joost en Groet Persyn-Brusselle, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
25. Jennie Vanlerberghe
Francky en Claudine Verstraete-Delalleau, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
17:00 - 19:00
26. Jeanne Devos
Luc en Christine Gryson-Baelde, Langemark-Poelkapelle
03/11/2018
20:30
CONCERT THE SOUND OF PEACE
Sint-Pauluskerk, Langemark
03/11/2018
22:00 - 23:00
01. Aansteken van de vredesvuren
Duitse Militaire Begraafplaats, Langemark
03/11/2018
23:00 - 23:30
02. Wandeling naar terrein Nacht van Vrede
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
00:00 - 00:30
03. GEEN VREDE ZONDER VERZOENING
Duitse Militaire Begraafplaats, Langemark
04/11/2018
01:30 - 02:00
04. VOOR ALTIJD EEN STER IN DE NACHT
Duitse Militaire Begraafplaats, Langemark
04/11/2018
04:00 - 05:30
05. NACHTWAKE MET DE MONNIKEN VAN WEST-VLETEREN
Duitse Militaire Begraafplaats, Langemark
04/11/2018
06:00 - 06:30
06. DE WERELD WAAR WIJ VAN DROMEN
Duitse Militaire Begraafplaats, Langemark
04/11/2018
07:00
EERLIJK ONTBIJT
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
10:00 - 13:00
01. GRAFITTI workshop voor jongeren
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
10:00 - 12:30
09. CIRCUS WORKSHOP VOOR KLEINE EN GROTE KINDEREN met Hans Vanwynsberghe
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
10:00 - 12:30
VREDESANIMATIES in de speelse rand
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
01. BEZIELD ENGAGEMENT VOOR MENSENRECHTEN – uniek dubbelgesprek met Petra De Sutter en Assita Kanko
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
02. WIJ-ZIJ: POLARISATIE ALS BEDREIGING EN VERRIJKING – lezing en gesprek met Christophe Busch
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
02. YOGA met Annelies Schotte
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
03. HEEL GEWONE HELDEN met Marjan Verplancke
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
03. VERZOENING ALS ALTERNATIEF VOOR HAAT EN WRAAK – The Parents Circle brengt beklijvende getuigenissen uit Israël & Palestina
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
04. DIVERSITEIT IS EEN WERKWOORD - Yasmien Naciri en Nadia Nsayi nemen het heft in handen
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
04. WILD DENKEN met Sofie Verscheure
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
05. Het KLIMAAT verandert, en wij? – lezing en gesprek met Ignace Schops
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
05. KRUIDENWANDELING met Julie Deman
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
06. CIRKEL met Kristin Verellen
Het buitenbeetje (gebouw BKO), Langemark-Poelkapelle
04/11/2018
10:30 - 12:30
07. CRICKET met minderjarige asielzoekers
Vrije Basisschool Langemark, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
08. TANGO met Saskia en Steven
gemeentehuis Langemark-Poelkapelle, Langemark
04/11/2018
10:30 - 12:30
10. VLUCHTELINGENSPEL ‘This is not a game’
Woonzorgcentrum De Boomgaard, Langemark
04/11/2018
10:30 - 11:30
EUCHARISTIEVIERING
Sint-Pauluskerk, Langemark
04/11/2018
12:00 - 14:00
EERLIJK BUFFET
OC Den Tap, Langemark
04/11/2018
15:00 - 16:30
VREDESWAKE
Sint-Pauluskerk, Langemark
Back To Top